MISIJA IR VERTYBĖS

Misija:

Padėti kompanijoms, smulkaus ir vidutinio verslo atstovams, augti ir užimti konkurencingas bei tvirtas pozicijas rinkoje.

Vizija:

Būti finansų, apskaitos bei verslo procesų vertinimo ir rizikos valdymo ekspertais ir konsultantais, pripažintais Lietuvoje kaip turintys aukščiausios kvalifikacijos specialistus ir randantys geriausius sprendimus savo klientams. Teikti aukštos kokybės paslaugas už kainą, prieinamą smulkaus ir vidutinio verslo atstovams.

Vertybės:

Atsidavimas tam, ką darai. Visą savo dėmesį ir  žinojimą skiriame tam, ką darome, su kuo dirbame. Dirbdami panaudojame visą savo profesionalumą ir geriausias savybes, o bendraujant su klientais – šiltas emocijas.

Dinamiškumas. Net pačios protingiausios taisyklės ir modeliai verslo aplinkoje laikui bėgant praranda savo aktualumą ir veiksmingumą. Mes nuolat judame į priekį, stengiamės numatyti rinkos pokyčius, įžvelgiame atsiradusias galimybes. Mes keičiame, tobuliname, vertiname rezultatus ir vėl judame į priekį. Nuolatinis pokytis mums ir mūsų klientams atveria kelią į sėkmę.

Patikimumas – svarbiausia vertybė, kuriant solidų verslą bei formuojant tvirtą ir patikimą partnerystę. Mūsų klientai yra mūsų  partneriai. Laikomės duoto žodžio, vykdome įsipareigojimus ir tokiu būdu išsaugome patikimos kompanijos vardą.

Vieningumas. Kiekvienas darbuotojas jaučia stiprų komandos palaikymą. Vieningumo dvasia mus skatina tobulėti, atsiskleisti ir susitelkti bendram tikslui.

 

 

Content